Deimantinė mozaika – tai naujas Lietuvoje ir unikalus hobis, jau spėjęs užkariauti žmonių širdis daugelyje pasaulio šalių. Galima sakyti, kad tai – alternatyva siuvinėjimui ir kitiems rankdarbiams!

Suklijuokite unikalų DEIMANTINĮ PAVEIKSLĄ iš daugybės skirtingų spalvų kristalų. Puiki veikla, norintiems atsikratyti streso! Nereikalauja specialių gebėjimų ar įrankių – užtenka kruopštumo ir susitelkimo. Veikla ilgai neatsibosta – kiekvienas priklijuojamas kristalas sukuria dalelę unikalaus paveikslo. Na, o suklijuotas paveikslas virs puikia Jūsų namų interjero puošmena.

Puiki dovana bet kuriai moteriai ar merginai ieškančiai naujo hobio!

Kaip vyksta procesas?

5D Deimantinis Paveikslas klijuojamas ant specialaus lipnaus pagrindo (klijų nereikia!) naudojant pincetą (yra komplekte). Deimantinius kristalus reikia klijuoti pažymėtose vietose, pagal piešinio spalvą bei simbolį.

Pradedant klijuoti Deimantinį paveikslą į spec. indelį yra išberiami vienos spalvos kristalai. Iš dėžutės jie imami pincetu ir lipdomi ant lipnaus pagrindo pažymėtose vietose. Toliau pereinama prie kitos spalvos. Ir taip kol surenkate visą paveikslą.

Pirkinių krepšelis (0 items)

Close
Empty cart

No products in the cart.

Return to Shop
×
Search for:
X